درباره ما - فناوری سلامت تریتا

فناوری سلامت تریتا
Go to content

Main menu:

درباره ما


سامانه هوشمند سلامت تریتا عضوی از خانواده پزشک خانه شما می باشد. پزشک خانه شما فعالیت رسمی خود را از شهریور 1392 آغاز کرده است. هسته اصلی پزشک خانه شما خود پزشکان فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی می باشند و دیر زمانی بود که دغدغه ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی جامع و علمی در حوزه بهداشت و سلامت که اعتلای سطح دانش و آگاهی اقشار غیر پزشک و آشنایی این عزیزان با مسیر تشخیص و درمان بیماری ها را سرلوحه کار خود قرار دهد، داشته اند.
در این راستا بر آن شدیم تا در جهت آگاه سازی مخاطب عزیز، مقاله هایی پر محتوا و کاملا علمی، نگارش شده توسط متخصصین داخلی و خارجی فرآهم آوریم. تمامی مقاله های پزشک خانه شما از بهترین و معتبرترین وب سایت های سلامت دنیا، گلچین و ترجمه شده و توسط پزشکان ویرایش و بومی سازی شده است. متخصصین حوزه های مختلف سلامت نیز نگارش بیشتر مقالات را به عهده داشته اند. می دانیم حوزه بهداشت و سلامت بسیار حساس است و هر کسی از عهده آن بر نمی آید. ما خود پزشک هستیم و از نزدیک با واقعیت های آن زندگی کرده ایم و به خوبی از نیازهای مخاطب آگاهیم. به همین علت حساسیتی مضاعف را در تهیه و انتشار محتوا به خرج می دهیم چرا که خود را متعهد به انجام این کار می دانیم.
نوآوری های پزشک خانه شما به اینجا ختم نشد و علاوه بر ایجاد محتوایی تازه و به روز و منطبق بر آخرین دستاوردهای دنیای پزشکی، در زمینه آشنایی بیماران با پروسه علت یابی بیماری و درمان و دستیابی به نیازهای مربوط به بیماری و درخواست بیمار، سامانه هوشمند سلامت تریتا را راه اندازی نمودیم.
هدف پزشک خانه شما از سامانه سلامت تریتا دستیابی به جایگاه معتبرترین و جامع ترین مرجع فارسی زبان در زمینه بهداشت و سلامت است که صحت علمی و دقت نظر آن مورد سوال نباشد و مخاطب با خیال راحت بتواند از این پایگاه .بهره برده و به کسب و افزایش آگاهی بپردازد، همچنین تمامی نیازهای اطلاعاتی خود در زمینه سلامت را به راحتی به دست آورد.
کلیه حقوق سایت معلق به شرکت فناوری سلامت تریتا می باشد
Back to content | Back to main menu